ייעוץ משכנתאות

רכישת דירה היא אצל רובנו, ההשקעה הגדולה ביותר שנעשה במהלך חיינו. הקנייה מלווה בחששות רבים, בעיקר בשל ההתחייבות הגדולה שאנו לוקחים עם קבלת המשכנתא. רובנו לא ממש מבינים ומודעים להבדלים בין המסלולים השונים, ממה בדיוק מורכבת ההלוואה, מה משפיע על השינוי בריבית ועוד מרכיבים רבים שהם עלומים למדי. בניית תמהיל נכון של המשכנתא והתאמתה לצרכים שלנו, תוך הקפדה ללא פשרות על ריביות נמוכות ככל שניתן, תוביל לחיסכון וודאי של עשרות ומאות אלפי שקלים!!!! יועצי משכנתאות נועדו בדיוק לשם כך, ויועץ מנוסה ומקצועי בעל רזומה מוכח, דוגמת היועצים של בר קפיטל, ידע להוביל אתכם בדיוק למשכנתא מן הסוג אותה אתם צריכים, תוך הקפדה על החזרים נוחים, בהם תוכלו לעמוד.

כל הדרך למשכנתא

למי נועד ייעוץ משכנתאות?

1. לכל מי שמתכנן לרכוש דירה וזקוק להלוואה מהבנק כדי לממש את החלום.

2. לכ מי שכבר לקח משכנתא, אך רוצה למחזר אותה על מנת להוזיל את הריביות וכך לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים.

3. מי שזקוק להלוואה גדולה לכל מטרה ומוכן למשכן את הנכס שלו לטובת הלוואה שכזו. (משכנתא הינה ההלוואה הזולה ביותר שקיימת).

נטילת משכנתא ללא יעוץ יכולה להוביל לטעויות של מתחילים, כאלו שיעלו לכם הרבה מאד כסף בעתיד. ייעוץ מקצועי על ידי כלכלנים ומומחי משכנתאות, יסייע לכם להבין היטב את הסוגיות והמורכבויות של המשכנתא, המשמעויות של כל סעיף בחוזה שאתם עומדים לחתום עליו והכוונה של השאלות שעליכם לשאול כדי לקבל מענה מפורט ככל האפשר. תוכלו ללמוד מה הדרך הנכונה והטובה ביותר עבורכם לעמוד בהחזרי תשלומים שתוכלו להתחייב עליהם, ואילו "הפתעות" צפויות להיות בעתיד, עם שינויים במדד, ריבית, או לפי כל מסלול שאתם מתעניינים בו.

הכנה לעתיד

ייעוץ משכנתאות עוזר בעצם להרכיב את המשכנתא הנכונה והמתאימה ביותר לצרכיכם. אם יש בכם חשש כי יכול להיות שבכלל לא תקבלו אישור לקבלת משכנתא, הייעוץ הוא חשוב עוד יותר. זאת מאחר ובאמצעות היועץ המקצועי, תוכלו ללמוד כיצד לצלוח את המהמורות שמציב בפניכם הבנק ולעבור אותן בשלום עד לאישור המיוחל. הייעוץ כולל הבנת הצרכים ולימוד יכולת ההחזר החודשי שלכם, ניתוח הליכים כלכליים במשק שיכולים להשפיע על המשכנתא, ניסוח בקשה וליווי בתהליך הבקשה, כולל הכנה והכוונה מלאים כל הדרך אל המשכנתא.

בר קפיטל מתמחה בליווי ובמתן ייעוץ מקצועי בכל נושאי המשכנתא ללקוחות פרטיים ועסקיים, (גם לכאלו אשר לא האמינו שבמצבם יש להם בכלל סיכוי לקבל משכנתא..)

צוות עובדי החברה מורכב מאנשי מקצוע מומחים בתחום המשכנתאות, שישמחו להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי שלהם ואת ניסיונם הרב, על מנת לקדם את האינטרסים שלכם ולגייס לכם את המשכנתא האופטימלית עבורכם, באופן מקצועי ללא פשרות, תוך הקפדה על יחס איש לכל לקוח ולקוח ובתנאים מועדפים!

דברו איתנו