הלוואות פרטיות

המושג הלוואות פרטיות הוא בעל דו משמעות. המשמעות הראשונה מתייחסת לעובדה כי לגורם המלווה, קרי, הלוואות הניתנו לאדם פרטי על ידי גופים פיננסיים שונים כגון: בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח וכדומה. המשמעות השנייה היא הלוואות הניתנות מאדם פרטי אל אדם אחר.

פתרונות מגוונים

ניתן לקבל הלוואות פרטיות ממקורות רבים ומגוונים הכוללים בנקים, מוסדות וארגונים פיננסיים, חברות ביטוח וחברות אשראי שונות. מטרתן מימון של הוצאות שונות בהן אנו נתקלים בחיי היום יום שלנו באופן צפוי או בלתי צפוי, זה יכול להיות רכישת רכב חדש, תשלום שכר לימוד באוניברסיטה, נופש בחו"ל עם כל המשפחה ועד למימון הוצאות במקרים רפואיים דחופים, לא עלינו.

כל הדרכים אל הלוואות פרטיות

היום זה כבר לא סיפור גדול לקבל הלוואות ואפילו אין צורך להתחנן אל הפקיד בסניף הבנק שלכם. שלא כמו הלוואות לעסקים שרובן מגיעות לסכומים גבוהים של עשרות אלפי שקלים, הלוואות פרטיות, בתנאי שאינן לרכישת נכס, דירה או רכב, אינן גבוהות במיוחד וסכומן מגיע לאלפי שקלים עד כמה עשרות בודדות של אלפי שקלים. כעת נפרט עבורכם את הדרכים הבולטות ביותר להשיג הלוואות פרטיות כדלקמן:

1. חברות אשראי – היום זה דבר שבשגרה לקבל הלוואות בסכומים קטנים באופן מידי ומהיר מחברות האשראי. היתרון הבולט ממקור זה הוא שההלוואות הן הלוואות אקספרס מהירות שאינן מצריכות אישורים מייגעים ומועברות לחשבונכם תוך יום או יומיים.

2. מקום העבודה – במקומות עבודה רבים יש אפשרות לקבל הלוואה כאשר השכר החודשי שלכם משמש את מקום העבודה כערבון, ניכוי החזר ההלוואה נעשה ישירות מהמשכורת החודשית שלכם.

3. קרן פנסיה – אם צברתם ותק מסוים בקרן הפנסיה שלכם, וסכום ההלוואה נמוך מהקרן המופקדת אצלם תוכלו לקחת הלוואה על חשבון הקרן בתנאים נוחים.

4. בנקים – אין מה לעשות זו עובדה הבנקים הוא המקור הראשוני ללקיחת הלוואות מסוגים שונים בשלל מסלולים ותנאים.

אם גם אתם מעוניינים לקחת הלוואות ממקורות בטוחים, מקצועיים ואיכותיים, חברת בר קפיטל תשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם עד שתקבלו את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ובתנאים מעולים! חברת בר קפיטל הינה חברה ליעוץ פיננסי, עם אנשי מקצוע המגיעים מעולם הכספים, בעלי ניסיון מוכח והיכרות מעמיקה עם הגורמים השונים בתחום הפיננסים, אשר ישמחו להדריך אתכם בהלוואה נבונה

ונכונה עבורכם.

דברו איתנו