הלוואה לעסק

הלוואה לעסק היא בעצם קבלת אשראי לצורך ביצוע פעולות פיננסיות מסוגים שונים כגון: רכישת ציוד משרדי, תשלומי שכר, תשלום לספקים, כיסוי אוברדרפט ועוד. לקיחת הלוואה לעסק מאפשרת ברוב המקרים לבעל העסק להמשיך ולנהל את העסק מבלי להיכנס לחובות גדולים או להיאלץ חלילה לסגור את העסק.

עוזרים לעסק לצמוח

אם אתם בעל עסק ונאלצת לקחת הלוואה לעסק מכל מיני סיבות, חשוב להבין כי לפעמים, כדי להצמיח את העסק, להתרחב או לצאת ממצבי אשראי שנתתם ללקוחות, אפשר וניתן לקחת הלוואה ויש בכך גם יתרונות לא מעטים:

1. אשראי גדול יותר – קבלת אשראי גדול יותר בעסק מאפשר לו לעיתים להתקיים על מי מנוחות מבלי לחשוב יותר מידי על מקורות מימון ומה יקרה כשהקופה תתרוקן. פעמים רבות הלוואה לעסק היא חמצן במלוא מובן המילה.

2. ריבית נוחה – גופים פיננסיים רבים המעניקים הלוואות לבתי עסק שונים מציעים מגוון רחב של מסלולים המאפשרים החזרי תשלום נוחים וריביות נמוכות.

3. פריסת תשלומים – בנקים רבים מאפשרים לבעלי עסקים לקחת הלוואות בפריסת החזרי תשלום נוחה לטווח הארוך.

סוגים שונים של הלוואות לעסקים

גופים פיננסיים שונים, ביניהם בנקים, חברות פיננסיות וכדומה, מתחרים על לקוחות פוטנציאליים שיקחו מהם הלוואה לעסק. תחרות זו היא בריאה ללקוח ומאפשרת לו לבחור את סוג ההלוואה הרצוי לו משלל סוגי ההלוואות הקיימות המפורטות להלן:

1. הלוואה מיידית בהחזר חודשי גמיש – בסוג זה של הלוואה אתם יודעים תקבעו בדיוק מה יהיה ההחזר התשלום בכל חודש, תקבלו את ההלוואה באופן מיידי ללא כל צורך בערבים.

2. הלוואה והחזר לעוד חצי שנה – בסוג הלוואה זה תוכלו לשלם את הקרן והריבית רק בעוד חודשיים, ארבעה חודשיים או חצי שנה מרגע קבלת ההלוואה.

3. הלוואה ללא ערבים או בטחונות – סוג הלוואה זה מתאים לבעלי עסק הזקוקים להלוואה מיידית. אין צורך בערבים או בטחונות ובשנה הראשונה מחזירים רק את כספי הריבית.

אם הנך בעל עסק שזקוק למימון לתקופה קצרה, בינונית או ארוכה,מומלץ לפנות ולקבל יעוץ וליווי של חברה מנוסה, בעלת מוניטין והיכרות מעמיקה עם הפתרונות השונים והמגוונים הקיימים כיום. בר קפיטל הינה חברה המספקת שירותים פיננסים, איכותית ואמינה, שתתפור עבורך לפי צרכיך, הלוואה נכונה או

פיתרון מימון נוח בדרך להבראת העסק שלכם.

דברו איתנו